Mti.hu című kiadvány cikkei

Az Autisták Országos Szövetségének közleménye : 1. rész. In: Mti.hu. (2024)

Az idegrendszeri betegségek gyógyítását tenné hatékonyabbá a PTE és hat partnere. In: Mti.hu. (2024)

Béremelésben részesülnek a Szegedi Tudományegyetem munkavállalói. In: Mti.hu. (2024)

A Cambridge-i Egyetem legyőzte a magyar válogatottat a centenáriumi rögbimérkőzésen. In: Mti.hu. (2024)

Csaknem ezer középiskolás vesz részt az SZTE földrajzversenyén : [rövid hír]. In: Mti.hu. (2024)

Csák János a CERN svájci központjában tárgyalt. In: Mti.hu. (2024)

Csák János: támogatja a kormány a Szegeden folyó archeogenetikai kutatásokat. In: Mti.hu. (2024)

Egykori egyetemének ajánlotta fel Nobel-díjának másolatát Karikó Katalin. In: Mti.hu. (2024)

Elkezdődött az SZTE Petőfi sugárúti épületének energetikai korszerűsítése. In: Mti.hu. (2024)

Előadás-sorozat indul a szegedi földrajzi kutatások múltjáról és aktuális helyzetéről. In: Mti.hu. (2024)

Európa-tanulmányok Hálózatot alapít három magyar egyetem. In: Mti.hu. (2024)

Evezős Eb és olimpiai kvalifikáció : érmeket és kvótát is remél a hazai szövetség a magyaroktól : előzetes. In: Mti.hu. (2024)

Fejlesztették a családbarát szülőszobát a Szegedi Tudományegyetemen. In: Mti.hu. (2024)

Fischer Ernő és Vinkler László alkotásaiból nyílt kiállítás Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Fizikus-mérnöki alapszak indul a Szegedi Tudományegyetemen. In: Mti.hu. (2024)

Geo Terroir kutatócsoport alakult a Szegedi Tudományegyetemen. In: Mti.hu. (2024)

Gulyás Gergely: továbbra is lehetőség lesz SMA-szűrésre : [rövid hír]. In: Mti.hu. (2024)

Gyermeknefrológiai és gyermek-gasztroenterológiai szakrendelés is indult Szentesen. In: Mti.hu. (2024)

Gyermekvédelmi gondoskodásban élő fiatalok támogatására szerveznek jótékonysági futást Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Hipoallergén húskészítmény termékcsaládot fejlesztett ki a kunhegyesi Nagykun-Hús Kft. és a Szegedi Tudományegyetem. In: Mti.hu. (2024)

Indul a Szegedi Tudományegyetem Szabadegyetem tavaszi szemesztere. In: Mti.hu. (2024)

Ismét trópusi lepkék várják a látogatókat szegedi egyetemi füvészkertben. In: Mti.hu. (2024)

Június végéig lehet jelentkezni az MCC egyetemi programjába. In: Mti.hu. (2024)

KIM : átalakítják a Nemzeti Tehetség Programot. In: Mti.hu. (2024)

Kezdődik az Egyetemi Tavasz Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Koronavírus : PTE : lehetővé vált a súlyos állapotok kialakulásának előrejelzése. In: Mti.hu. (2024)

Korszerű magzati szűrőcentrumot alakítottak ki a Szegedi Tudományegyetemen. In: Mti.hu. (2024)

Kortárs magyar opera ősbemutatóját tartják Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Látássérülteket segítő rehabilitációs ambulanciát hoztak létre Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Magyar Fogorvosok Egyesülete: a fogorvoslás az egészségügy egyik leggyorsabban fejlődő ágazata. In: Mti.hu. (2024)

Március 15. : állami kitüntetések átadása az Országházban. In: Mti.hu. (2024)

Március 15. : állami kitüntetéseket adtak át a Pesti Vigadóban : (1-2. rész). In: Mti.hu. (2024)

A Nobel-díjas Gérard Mourou is csatlakozott kutatóprofesszorként az SZTE-hez. In: Mti.hu. (2024)

Rangos bőrgyógyászati szaklap szerkesztése került az SZTE-re. In: Mti.hu. (2024)

Róna-Tas András kapta a szegedi akadémiai bizottság életműdíját. In: Mti.hu. (2024)

Sulyok Tamás: Karikó Katalin kiviteles büszkeséget szerzett nekünk, magyaroknak. In: Mti.hu. (2024)

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: azon dolgozunk, hogy megnyerjük a magyaroknak a jövőt. In: Mti.hu. (2024)

Szájsebészeti ambulanciát alakítottak ki a szentesi kórházban. In: Mti.hu. (2024)

Tematikus sétákon mutatják be a szegedi füvészkert orchideagyűjteményét. In: Mti.hu. (2024)

Tizennégy külföldi vendégkutató kapcsolódik be a magyarországi kutatásokba 2024-ben. In: Mti.hu. (2024)

Több egyetemi épület korszerűsítése kezdődhet el Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

A daganatos sejteket és a klímaváltozást kutatják a Nők a Tudományban Kiválósági Díj idei díjazottjai. In: Mti.hu. (2024)

A digitális gazdaság női példaképeit díjazták. In: Mti.hu. (2024)

A gerincgyógyászati diagnosztikát segítő informatikai megoldást fejlesztettek az SZTE részvételével. In: Mti.hu. (2024)

A gerincvelő-sérülés gyógyításának lehetőségeit vizsgálják az SZTE kutatói. In: Mti.hu. (2024)

A gyógyszerész nélküli gyógyszertárat kifogásolják közös nyilatkozatukban a gyógyszerésztudományi karok dékánjai. In: Mti.hu. (2024)

Újra megrendezik a fizika napját Szegeden. In: Mti.hu. (2024)

Újrahasznosított tollból készülő termékek gyártására dolgozott ki eljárást a Naturtex Kft. az SZTE kutatóival. In: Mti.hu. (2024)

A járomspórás gombák okozta fertőzésekre keresnek új megoldást az SZTE kutatói. In: Mti.hu. (2024)

A mesterséges fotoszintézis vegyipari hasznosításáról publikáltak cikket az SZTE kutatói. In: Mti.hu. (2024)

A munkahelyteremtésről és az összeköttetésekről tanácskozott Novák Katalin Békés vármegyében. In: Mti.hu. (2024)

Átadták az SZTE Bartók Béla Művészeti Kar felújított épületét. In: Mti.hu. (2024)

A tudós nőknek állítanak emléket a szegedi füvészkertben. In: Mti.hu. (2024)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 5. 10:44:46 CEST.