Világgazdaság című kiadvány cikkei

Az egyetemi integráció két éve : Egymással vagy mással. In: Világgazdaság. (2002)

Baucont-Magyar Építő Rt. konzorcium alakult. In: Világgazdaság. (2002)

A Bauconttal nyert tendert a Magyar Építő. In: Világgazdaság. (2002)

Beérnek az egyetemi-vállalati kapcsolatok : Egyre gyorsabban kerül itthon is piacra a kutatás-fejlesztés eredménye. In: Világgazdaság. (2002)

Egyetemek, főiskolák a mérlegen : Az első magyar felsőoktatási presztizsrangsor. In: Világgazdaság. p. 6. (2002)

Európa-központok, Phare-on innen és túl : Készül a csatlakozás előőrse. In: Világgazdaság. (2002)

A Felsőfokon sikeres ombudsmani beadványa nyomán közli a MAB a szakok "osztályzatait" : Nyílvános az egyetemek minősítése. In: Világgazdaság. (2002)

Félmilliárd ifjú kutatóknak. In: Világgazdaság. (2002)

Konferencia a környezet-egészségügyről [rövid hír]. In: Világgazdaság. (2002)

Közösen építkezik a Szegedi Tudományegyetem és a szegedi önkormányzat? In: Világgazdaság. (2002)

Lesz szegedi konferencia-központ : Az eredetileg tervezettnél szerényebb megoldásról döntöttek. In: Világgazdaság. (2002)

Nem látják az alagút végét az orvosegyetemek : Hiánygyár. In: Világgazdaság. (2002)

Nyilvántartási szám: két szereplő a pódiumon : Egységes rendszerben. In: Világgazdaság. (2002)

Sok nő tanul személyügyisnek : Erős a szórás a kezdő humánpolitikai munkatársak bére közt. In: Világgazdaság. (2002)

Szeged: egyetemi óriásberuházás [rövid hír]. In: Világgazdaság. (2002)

Változatosság, amely nem gyönyörködtet. In: Világgazdaság. p. 2. (2002)

A költségvetési huzavonán múlnak a felsőoktatási beruházások : A reform előtti csend. In: Világgazdaság. (2002)

A vezető szellemi erő : Sikeres integráció a nyugat-európai felsőoktatásba. In: Világgazdaság. p. 5. (2002)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 4. 04:40:24 CEST.