Világgazdaság című kiadvány cikkei

A Cambridge Scientific Abstracts és Lecture Notes in Computer Science... In: Világgazdaság. (2001)

Diplomahonosítás Magyarországon: eltérő követelmények : Különböző egyetemek, különböző árak. In: Világgazdaság. (2001)

Diáklakásokra egyenlőre nem futja Szegeden. In: Világgazdaság. (2001)

Délkelet-Európa Strasbourgja lehet : Biztonságpolitikai központ. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Délkelet-európai Oktatási Központ Szegeden. In: Világgazdaság. (2001)

Egyetemekről kizárt politikusok : Az intézmények tanácsai dönthetnek a fórumokról. In: Világgazdaság. (2001)

Egységes a tanulmányi, képzési rendszer? In: Világgazdaság. p. 8. (2001)

Együttműködés az oktatás szereplőivel : Lépések a nemzetközi agyelszívás ellen. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Fontolóra veszik a világbanki hitel felmondását : Drága dollárok. In: Világgazdaság. (2001)

Ismét Tempus-hónapok. In: Világgazdaság. (2001)

Jelentős a felsőfokú végzettségűek aránya : A tudományos bázis rendelkezésre áll. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Központi címre törekedve : Kritikus pont az autópálya. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Nem lesz karcsúsítás a Sysdata Kft.-nél. In: Világgazdaság. (2001)

Reform előtt a magyarországi felsőoktatás : Pálinkás József: Az átláthatóbb finanszírozási rendszer felé haladunk. In: Világgazdaság. p. 7. (2001)

Szokatlan fejlődési trend, sajátos adottságok : Középpontban Szeged városa. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Tanulmányi és információs központ : Világbanki segítséggel fejleszt az egyetem. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

Tízszer gyorsabban. In: Világgazdaság. (2001)

A minisztérium tárgyal a hallgatókkal : A Bursa-ösztöndíj sorsa. In: Világgazdaság. (2001)

A vállalkozások centruma. In: Világgazdaság Mellék. (2001)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 4. 01:28:30 CEST.