Telex.hu című kiadvány cikkei

Geomérnök, nanosebész vagy bio-informatikus legyen a gyerek? : interjú Dr. Fendler Judittal, az SZTE kancellárjával. In: Telex.hu. (2023)

Menj biztosra! : számold a felvételi pontokat az SZTE kalkulátorral! In: Telex.hu. (2023)

Bozsó Ágnes: A legnépszerűbb egyetemi szakok esetében is eltörlik a központilag meghatározott minimumponthatárt. In: Telex.hu. (2023)

Halmai Dávid: Ingerszegény, nyugodt élet, amire nem mindenki vágyik : ezért hagyják el a Dél-Alföldet a fiatalok? In: Telex.hu. (2023)

Halász Nikolett és Márton Balázs: A miniszterek lemondanak az egyetemi kuratóriumi tagságukról, de így is maradhattak még ott kormánytagok. In: Telex.hu. (2023)

Haász János: A szegedi Science Park 9,5 milliárdot kapott a kormánytól. In: Telex.hu. (2023)

Kaiser Orsolya: Közel ugyanannyit keres egy informatikai karon dolgozó tanársegéd, mint egy bölcsészkaron oktató adjunktus. In: Telex.hu. (2023)

Kaiser Orsolya: Saját forrásból fedezné a hallgatók erasmusos tanulmányait a Szegedi Tudományegyetem. In: Telex.hu. (2023)

Kersner Máté: A TikTok már nemcsak a fiatalok játszótere, hanem virtuális idősotthon is. In: Telex.hu. (2023)

Márton Balázs: Rendkívül érzékeny ponton találták el a magyar kormányt Brüsszelből a Horizont-programmal. In: Telex.hu. (2023)

Márton Balázs és Halász Nikolett: Most kezd fájni, hogy kormányzati politikusok ülnek egyetemi közalapítványokban. In: Telex.hu. (2023)

Móra Ferenc Sándor: Jön a szegedi zöldtégla, ami megóvhat minket a szén-monoxid-mérgezéstől, és tisztább lesz tőle a levegő is. In: Telex.hu. (2023)

Móra Ferenc Sándor: Szegeden már a mesterséges intelligencia számolja az utasokat a villamoson. In: Telex.hu. (2023)

Móra Ferenc Sándor: Ősmagyar szakrális hely lett az egykori szemétlerakóból. In: Telex.hu. (2023)

Nagy Nikoletta: Az egyetemeknek változtatniuk kell, hogy ne romoljon a diplomák értéke. In: Telex.hu. (2023)

Nagy Nikoletta: A kisújszállási Hamupipőke, akinek a tudomány volt a hercege. In: Telex.hu. (2023)

Német Tamás: Választási Földrajz a Telexen. In: Telex.hu. (2023)

Patakfalvi Dóra: Az értelmiség falhoronymarót ragad. In: Telex.hu. (2023)

Rácz Zsuzsa: Hogyan nem lett Nobel-díjas kutatónőnk közel száz éve? És mi köze ennek a nők önbizalmához? In: Telex.hu. (2023)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 4. 12:24:15 CEST.