Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu című kiadvány cikkei

A. Gergely András: Varjúdombi mesék és igazmondó hamisságok : Grecsó Krisztián: Vera című regényéről. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bene Zoltán: Alapok, problémák, megoldások, célok. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bene Zoltán: Dunától a Tiszáig : víz, város, matematika : beszélgetés Totik Vilmossal. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bene Zoltán: Innováció Szegeden : gyógyszer és kőolaj : beszélgetés Dékány Imrével. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bene Zoltán: Petőfi-teleptől a világ operaszínpadjaiig : beszélgetés Temesi Máriával. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Blazovich László: A kolozsvári alapítástól a szegedi újrakezdésig : a szegedi egyetemtörténet második kötetéről. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bogoly József Ágoston: A Bálint Sándor-i szellemi örökség jövője. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bátyi Zoltán: "Egy járvánnyal szembeni védekezés nem csupán a szakhatóságok és a kormány feladata, hanem mindannyiunknak részt kell vennie ebben…". In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bátyi Zoltán: "A feladatunk egy jó egyetemet még jobbá fejleszteni…" : beszélgetés Prof. Dr. Szabó Gábor akadémikussal, a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány kuratóriumának elnökével. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Bátyi Zoltán: "A szegedi bőrgyógyászat világszínvonalú ellátásra képes". In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: "Azt is fenn kell tartani, ami a látványos rész mögött van" : beszélgetés Martinkovics Katalinnal, a MASZK Egyesület alelnökével. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: Kellemes szembesülések : beszélgetés Szajbély Mihállyal, Szeged város új díszpolgárával. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: Szolnok-Strasshof-Szolnok. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: "A kultúra a város és az egyetem közös nyelve" : beszélgetés Tajti Gabriellával, az SZTE Kulturális Iroda vezetőjével. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: A szegedi csillagász, akinek kisbolygó őrzi a nevét : beszélgetés Szatmáry Károly csillagásszal, a Szegedi Csillagvizsgáló alapítójával és vezetőjével. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Hegedűs Réka: A szegedi egyetemi színjátszás rövid története : 20 éves lesz a Szegedi Egyetemi Színház (SZESZ). In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Kiss Ernő: A közművelődés nagyasszonya. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Miklós Péter: "Az ünnepi kalendárium rendkívül ihlető olvasmányom" : Bálint Sándor és Szentkuthy Miklós. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Miklós Péter: Etika és esztétika : Csapody Miklós új kötete Bálint Sándorról. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Miklós Péter: "Van benne valami éber és finom ösztön" : Sőtér István Sík Sándor-képéről. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Miklós Péter: A keresztény himnuszköltészettől a modern szavalókórusig. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Szónoky Miklós: Egy egyszer volt történet : egyetemünk oktatói az 1970-es árvíz gátján is megállták a helyüket. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

Tóth Marcell: Vitéz és tudós : egy világhírű szegedi közgazdászprofesszor, aki tízparancsolatot adott bajtársainak. In: Szegedfolyoirat.sk-szeged.hu. (2022)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 3. 14:18:31 CEST.