Mti.hu című kiadvány cikkei

Benyújtották a szegedi lézeres kutatóközpontot is működtetető konzorcium létrehozásáról szóló kérelmet. In: Mti.hu. (2020)

Bódis : újabb négy magyar egyetem került fel a rangos felsőoktatási listára. In: Mti.hu. (2020)

Cáfolta négy tudományegyetem, hogy közös orvosegyetemet akarnának létrehozni. In: Mti.hu. (2020)

Diagnosztikai és terápiás eljárásokat fejlesztő projektet zárul a négy orvosképző egyetemen. In: Mti.hu. (2020)

Egyetemi együttműködések keretében indultak új kutatási programok az ELKH támogatásával. In: Mti.hu. (2020)

Elhunyt Leindler László Széchenyi-díjas matematikus, az MTA rendes tagja. In: Mti.hu. (2020)

Fecskefészek fűtőmű készült Szegeden. In: Mti.hu. (2020)

Felsőoktatás-kutatás : kutatási infrastruktúráját fejlesztette az SZTE. In: Mti.hu. (2020)

Felvételi : nyilvánosságra hozták idei felsőoktatási ponthatárokat, a jelentkezők háromnegyedét felvették. In: Mti.hu. (2020)

Helyreigazítási pert nyert az SZTE rektora a szeged.hu internetes portállal szemben. In: Mti.hu. (2020)

Jogszerűtlennek tartja szegedi szolgáltatási szerződésének felmondását az Affidea Magyarország. In: Mti.hu. (2020)

A Junior Achievement Magyarország közleménye. In: Mti.hu. (2020)

Kezdődik az SZTE Szabadegyetemének új szemesztere. In: Mti.hu. (2020)

A Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. és Sápi András kapták a Dél-Alföldi Innovációs Díjat. In: Mti.hu. (2020)

Kormány-kitüntetés : Schanda Tamás államtitkár állami kitüntetéseket adott át : a kitüntetettek névsora. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : Jakab Ferenc: példaértékű tudományos összefogás jött létre Magyarországon. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : Orbán Viktor a vakcina a megoldás. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : Orbán Viktor tudományos szakemberekkel tanácskozott a Karmelita kolostorban. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : Palkovics: az SZTE kiválóan vizsgázott a járvány elleni küzdelemben. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : iskolai dolgozók tesztelése Békéscsabán. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : megkezdődött az egészségügyben dolgozók szűrése az SZTE-n. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : nincs fertőzéssel azonosított személy az SZTE rektorának kontaktjai között. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : országos szűrővizsgálat-sorozat : Kecskemét. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : szennyvíz elemzésével keresik a koronavírus nyomait. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : több mint százágyas új részleget alakítottak ki a betegek ellátására Szegeden. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : óvodai dolgozók tesztelése Tatán. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : ösztöndíjjal segíti nehéz helyzetbe került hallgatóit az SZTE. In: Mti.hu. (2020)

Koronavírus : újabb látogatási tilalmakat rendeltek el a fővárosban és vidéken : FRISSÍTETT (új: SZTE-klinikák). In: Mti.hu. (2020)

Kórházigazgatókat nevezett ki pénteken Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere. In: Mti.hu. (2020)

Lótusznapokon várják a látogatókat a szegedi egyetemi füvészkertben. In: Mti.hu. (2020)

Magyarország egyik legnagyobb ipari mosógépét helyezte üzembe a Referencia Mosodák Zrt. Szegeden. In: Mti.hu. (2020)

Március 15. : történész: sok pap szerette volna demokratizálni a katolikus egyház életét. In: Mti.hu. (2020)

Március 25-től lehet szavazni a Libri irodalmi közönségdíjasára. In: Mti.hu. (2020)

Még az idén dönthetnek a szegedi lézerközpontot működtető konzorcium létrehozásáról. In: Mti.hu. (2020)

Nem találtak aktív fertőzöttet az SZTE dolgozói között. In: Mti.hu. (2020)

Nyolcezernél több új hallgató kezdheti el az új tanévet az SZTE-n. In: Mti.hu. (2020)

OVSZ : félszáznál több helyen várnak véradókat országszerte. In: Mti.hu. (2020)

Online tárlaton láthatók a szegedi Táblaképfestészeti Biennálé alkotásai. In: Mti.hu. (2020)

Palkovics : tizennyolc nemzeti laboratórium kialakítása kezdődik meg. In: Mti.hu. (2020)

Szegedi kutatók is részt vesznek a Mesterséges Intelligencia Nemzeti Laboratórium munkájában. In: Mti.hu. (2020)

Szegedi kutatók is részt vesznek a mohácsi csata tömegsírjainak vizsgálatában. In: Mti.hu. (2020)

Tourette-szindrómás gyerekek tanulási képességeit vizsgálták szegedi kutatók. In: Mti.hu. (2020)

Vidéki egyetemek előkelő helyen a Times Higher Education listáján. In: Mti.hu. (2020)

Virtuális kiállítás nyílik a szegedi Regionális Összművészeti Központ honlapján. In: Mti.hu. (2020)

A halálozások csökkentése érdekében összehangolja tevékenységét három vidéki egyetem. In: Mti.hu. (2020)

Új emissziómérési technológiát fejlesztett az Energotest Kft. In: Mti.hu. (2020)

Új művek komponálására hívják a fiatal zeneszerzőket. In: Mti.hu. (2020)

Újra trópusi lepkék várják a látogatókat szegedi egyetemi füvészkertben. In: Mti.hu. (2020)

Újraindul az SZTE radiológiai klinika. In: Mti.hu. (2020)

Űrkutatási csapatversenyt hirdettek középiskolásoknak. In: Mti.hu. (2020)

A lista elkészítésének dátuma 2024. October 20. 06:47:58 CEST.