Magyarnemzet.hu című kiadvány cikkei

Az SZTE átalakulása a Dél-Alföld régió számára előnyös lehet. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Csokorba gyűjtötték a szegedi egyetemi könyvtár kincseit. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Dobogós helyeken az SZTE a QS tudomány- és szakterületi rangsorain. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Fábiánné Kati néni is felfigyelt az Exatlon kajakos bajnokára. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

A GE 3,3 milliárd forintból fejleszti központjait Magyarországon. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Hatalmas előrelépés a Szegedi Tudományegyetem háromdimenziós nyomtatója. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Ifjú tehetségeket díjaztak a XI. Nemzetközi Simándy József Énekversenyen : a magyar műveket leghitelesebben tolmácsoló énekeseket is jutalmazták. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Karikó Katalin: kétségtelenül hatékony a Pfizer-vakcina! In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Kiválasztották az idei Nyári Tárlat díjazottjait. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Kuratóriumi tag lehet a Szegedi Tudományegyetemen Novák Katalin. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Lesz-e modellváltás a Szegedi Tudományegyetemen? In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Milyen ponthatárokra számíthatsz a bölcsészettudomány képzési területen? In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Naperőműhöz kapcsolódó energiatároló rendszert fejlesztenek. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Neparáczki Endre a hun származásról : a székely népi emlékezetnek lehet igaza. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Nádfedeles vályogházból a BioNTech cég alelnökségéig. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Online térképeken mutatják be az özönnövények elterjedését. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Orbán Viktor személyesen fejezte ki nagyrabecsülését Karikó Katalinnak. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

A Szegedi Tudományegyetem kutatói megreformálták az agysejtkutatást. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Szennyvizek hasznosítására dolgoztak ki új megoldásokat. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Így teljesítettek a modellt váltott intézmények az idei felvételin. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

A keresztény Magyar Királyság a középkor óta védte határait. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

A tizenötéves háborúról tartott konferenciát a Magyarságkutató Intézet. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Apáti Bence: Ne keverjük össze a bűnöst és az áldozatot! In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Bódi Ábel: Kommunisták a Szegedi Tudományegyetemen? In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Csókás Adrienn: Stumpf István: Fel kell kavarni az állóvizet a felsőoktatásban : az állam nem akar nyomást gyakorolni az egyetemekre. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Csókás Adrienn: Uniós átlag feletti a magyar diplomások bérelőnye : rákapcsoltak az egyetemek a duális képzésre, ahol céges munkakörnyezetben zajlik az oktatás. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Elek Nikoletta: Kitüntették Karikó Katalint : a kutatóbiológus az emberi méltóság tanácsának kitüntetését vette át. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Elek Nikoletta: Kásler Miklós Semmelweis-díjjal tüntette ki Karikó Katalint. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Miklós Péter: "Amit senki sem vállalt volna, azt ő lelkesedéssel csinálta" : Erdei Ferenc megítéléséről. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Miklós Péter: Radnóti dedikációinak kutatásából feltárulhat a kapcsolati hálója : [recenzió]. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Miklós Péter: Zakar Péter könyve a Csanádi Püspökség 1848/49-es történetéről : papi sorsok a forradalomtól a megtorlásig. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Miklós Péter: A magyar környezettörténetről szól Pászka Imre értékes műve. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Máté Patrik: Karikó Katalin továbbra is hős marad mindenki számára : a világhírű biokémikus kapcsán összecsaptak a különböző politikai vélemények. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Petrovics Gabriella: Tárlatot rendezett a Petőfi Irodalmi Múzeum Dante halálának 700. évfordulója alkalmából : akiket az itáliai polihisztor inspirált. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Ágoston Balázs: Akcióba lendült a szélsőséges lakájmédia. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

Ötvös Zoltán: Karikó Katalin felfedezése is kellett a vakcinához : Nobel-díjra esélyesként is emlegetik a magyar biokémikust. In: Magyarnemzet.hu. (2021)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 4. 12:32:46 CEST.