Magyarmezogazdasag.hu című kiadvány cikkei

Az aszály mérésére és előrejelzésére dolgoztak ki eljárást az SZTE kutatói. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Geográfusok segíthetik az erdőtüzek előrejelzését és megfékezését. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Növények extra tápanyagellátását szolgáló rendszert fejlesztenek. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

A Tisza és a Maros alsó szakaszának gátrendszerét vizsgálják az SZTE kutatói. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

A növények napját köszöntik a szegedi egyetemi füvészkertben. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Czifrik Katalin: Légi felderítés és növényvédelem : talán még idén felszállhatnak a kijuttató drónok. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Halmos B. Ágnes: Baromfi farmra vagy istállóba. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Halmos B. Ágnes: Zsivány ember a juhász? In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Králik Emese: Harmadszor volt nyílt nap Vásárhelyen. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Králik Emese: Nagyragadozók hazánkban : meg kell tanulni együtt élni velük. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Králik Emese: Túlélhetik, de szenvednek a körbeaszfaltozott fák. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Králik Emese: Érdemes belevágni a gyógynövénytermesztésbe. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Nagy Z. Róbert: Két tulajdonos, négy kultúra. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Nagy Z. Róbert: Negyven oldalnyi a gyógynövények hazai tiltólistája. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

Török Gergely: Szenzoros talajvizsgálatok és egy terepi nap az idei Talajtani Vándorgyűlésen. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2022)

A lista elkészítésének dátuma 2024. April 28. 19:49:45 CEST.