Magyarmezogazdasag.hu című kiadvány cikkei

5G és agrár drónok : ezekhez is érteniük kell a mai agrárszakembereknek. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Gombatermesztés biológiai védekezéssel. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Nemzetközi élelmiszeripari projektben vehet részt a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Szén-dioxid megkötésre és biometán termelésre is alkalmas. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Több problémára is megoldás a gombakomposzt újrahasznosítása. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Zöldebbé vált a vásárhelyi egyetemi kar. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Bene Tamás és Bobkó Anna: Űrtechnológia a növénytermesztésben. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Családi nap díjesővel a vásárhelyi főiskola tangazdaságában. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Elmélet az egyetemről, gyakorlat az üvegházakból. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Ha igazán menő vagy, mezőgazdász leszel! In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Miniszteri elismerés az AGRA Alapítványnak. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Trófeakiállítás nyílt Hódmezővásárhelyen. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Králik Emese: Versenyezni hívja a diákokat a mezőgazdasági kar. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

Nagy Z. Róbert: Koronavírus elleni gyógynövények. In: Magyarmezogazdasag.hu. (2021)

A lista elkészítésének dátuma 2024. April 28. 02:54:16 CEST.