Magyar Hírlap című kiadvány cikkei

Colleen Bell Szegedre látogatott : az egyetem rektorával is találkozott a nagykövet. In: Magyar Hírlap. (2015)

Kitüntetett kutatók. In: Magyar Hírlap. p. 12. (2015)

Különleges matekórát ajánl az Akadémia diákoknak : az élő internetes közvetítetés november 9-én, hétfőn 10 órakor kezdődik. In: Magyar Hírlap. (2015)

Lemondott a Szegedi Tudományegyetem kancellárja [Rövid hír]. In: Magyar Hírlap. p. 4. (2015)

Működőképes Enigmát mutatnak be Szegeden [Rövid hír]. In: Magyar Hírlap. p. 14. (2015)

Új típusú levegőminőség-mérő műszert fejlesztettek [Rövid hír]. In: Magyar Hírlap. p. 10. (2015)

Jobbágyi Zsófia: Kórházi tartozások a konszolidáció után. In: Magyar Hírlap. (2015)

Jobbágyi Zsófia: Mindannyiunkat érint a globális felmelegedés : fontos időben alkalmazkodni a jelenség hatásaihoz és következményeihez. In: Magyar Hírlap. (2015)

Korompay Csilla: Rétvári Bence: nem lehet Ságvári Endréről köznevelési intézményt elnevezni : átszervezhetik a gyakorlóiskolákat. In: Magyar Hírlap. p. 2. (2015)

Korompay Csilla: Ujhelyi István Brüsszelben adózik Ságvári emlékének : az MSZP-s iroda hőse. In: Magyar Hírlap. p. 4. (2015)

Korompay Csilla: Út a Ságváriról elnevezett folyosóig. In: Magyar Hírlap. (2015)

Lázin Miklós András: Lovász László: A tudomány a legkeményebb verseny, a fiatalok sikeréhez a legújabb módszerek, technológiák, műszerek kellenek : tévútra vihet a kedvenc ügy erőltetése. In: Magyar Hírlap. p. 12. (2015)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 3. 16:46:58 CEST.