Magyar Hírlap című kiadvány cikkei

Az egyetemek sérelmezik a pontszámhúzás módját : Az oktatási tárca szerint a kari vezetők figyelmen kívül hagyták a felvételi eljárás változását. In: Magyar Hírlap. (2001)

Bemutatjuk az új szakokat. In: Magyar Hírlap. (2001)

Demokráciát tanulnak a balkáni polgármesterek. In: Magyar Hírlap. (2001)

Egy éve főszerkesztő nélkül a Szegedi Egyetem [rövid hír]. In: Magyar Hírlap. (2001)

Egyetemi véradóverseny [rövid hír]. In: Magyar Hírlap. (2001)

Felsőoktatási beruházások világbanki hitel nélkül : A programokat nem érinti a szerződés felmondása. In: Magyar Hírlap. (2001)

Huszonöt új szak az egyetemeken : Túljelentkezés a filmelmélet és a formatervező szakon, növekvő érdeklődés a biomérnöki képzés iránt. In: Magyar Hírlap. p. 14. (2001)

Javuló felvételi arányok a népszerűbb szakokon : A férőhely is kevesebb lett. In: Magyar Hírlap. (2001)

Két év alatt 21 milliárd a felsőoktatásra : Kecskeméten, Kaposváron, Budapesten indulhatnak új beruházások. In: Magyar Hírlap. (2001)

Kötelezővé teszik két szak felvételét? : A dékánok szerint az oktatási tárca nem tartotta be a felsőoktatási törvényben előírt két év türelmi időt. In: Magyar Hírlap. (2001)

Laktanyából lesznek a tudás várai. In: Magyar Hírlap. p. 5. (2001)

Laktanyából sportcsarnok a szegedi egyetemen. In: Magyar Hírlap. (2001)

Panaszáradat a Bursa Hungarica miatt : Országos aláírásgyűjtést kezdtek az egyetemisták. In: Magyar Hírlap. (2001)

Tanulj karriert tervezni és állást keresni. In: Magyar Hírlap. p. 14. (2001)

Tizennégymilliárdos fejlesztés négy egyetemen és főiskolán : Befutó a SOTE, a BMF, Kaposvár és Kecskemét. In: Magyar Hírlap. (2001)

A régiók szerepe Magyarországon [rövid hír]. In: Magyar Hírlap. p. 5. (2001)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 3. 14:17:13 CEST.