Hvg.hu című kiadvány cikkei

Egyszerű, olcsó és hatékony fűtést találtak ki Szegeden, jelentősen csökkenti a károsanyag-kibocsátást. In: Hvg.hu. (2023)

Előbb tanítványai rajongtak érte, aztán az egész világ : 130 éve született Szent-Györgyi Albert. In: Hvg.hu. (2023)

Fudan, trafikok, civil milliók : a NER-hez sok szálon kötődő család tagja kapta meg a szegedi egyetemi klub üzemeltetési jogát. In: Hvg.hu. (2023)

Igent mondott a parlament, hat állami kórház kerül vagyonkezelő alapítványokhoz. In: Hvg.hu. (2023)

Itt a Szegeden kitalált vérvizsgálat, amiből jó korán kiderül, ki milyen beteg lesz. In: Hvg.hu. (2023)

Jövő pénteken különleges expedícióra indul két szegedi tudós és egy egyetemista. In: Hvg.hu. (2023)

Karikó Katalint és Krausz Ferencet ünnepelték a stockholmi magyar nagykövetségen. In: Hvg.hu. (2023)

Kitaláltak valamit Szegeden az álhírek ellen. In: Hvg.hu. (2023)

Lantos Csaba havi 1-5 millió forint közötti mellékest kap két helyről is. In: Hvg.hu. (2023)

Lemondott a csongrád-csanádi főispán. In: Hvg.hu. (2023)

Minden harmadik magyar fiatal gondolkodik kivándorláson. In: Hvg.hu. (2023)

A Szegedi Tudományegyetem saját zsebből fizetné az Erasmus-utakat. In: Hvg.hu. (2023)

Szegedi kutatók munkája segíthet, hogy megduplázódjon a Föld élelmiszer-termelése. In: Hvg.hu. (2023)

A város, amelyet a diákok éltetnek : miért jó egyetemistának lenni Szegeden? In: Hvg.hu. (2023)

Gonda Gréta: Ingyen van, egészséges, mégse használjuk eleget. In: Hvg.hu. (2023)

Windisch Judit: Új világrend alakul Ukrajna megtámadása után, de ki lesz a győztese, és milyen áron? : interjú Tomka Béla történésszel. In: Hvg.hu. (2023)

A lista elkészítésének dátuma 2024. April 29. 22:06:36 CEST.