Hvg.hu című kiadvány cikkei

30 éve ezen a napon halt meg a zseniális magyar tudós, aki Hold-radarjával először mérte meg pontosan a Föld és a Hold távolságát. In: Hvg.hu. (2022)

Bevásárolta magát a szegedi egyetem egy magánkórházba. In: Hvg.hu. (2022)

Elkészült az új magyar műhold, Elon Musk rakétája viszi az űrbe. In: Hvg.hu. (2022)

A Gránit Bank vezetheti a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány számláját. In: Hvg.hu. (2022)

Hatvani László most 79 éves, 61 éve a matematikának, és most már az unokáinak is él. In: Hvg.hu. (2022)

Karikó Katalin "pajtás" már úttörőként is remekelt a természettudományokban. In: Hvg.hu. (2022)

Karikó Katalin kutatása is kellett a forradalmi találmányhoz, a lenyelhető vakcinához. In: Hvg.hu. (2022)

Magánklinikai bevételével tartaná meg az orvosokat a szegedi egyetem. In: Hvg.hu. (2022)

Megjelentek a kaktuszok az Alföldön. In: Hvg.hu. (2022)

Rák ellen hatásos fémvegyületeket állítottak elő Szegeden. In: Hvg.hu. (2022)

Telerakták politikusokkal a közalapítványokat, most szedhetik ki őket. In: Hvg.hu. (2022)

A dinók korából származó ízeltlábúakra bukkantak a Bakonyban. In: Hvg.hu. (2022)

A kultúra mindenkié : mégis nehezen jut el mindenkihez. In: Hvg.hu. (2022)

Kovács Gábor és Lengyel Tibor: Szinte mindenre kiterjed az állami beruházásstop, amely az építőipart is tönkreteheti. In: Hvg.hu. (2022)

Kákos Anna: "Köpni-nyelni nem tudtam, mert ezt az agressziót soha nem tapasztaltam". In: Hvg.hu. (2022)

Serdült Viktória: Karikó Katalin Budapesten: A félelmet a tudatlanság okozza, ezért mindenkinek tájékoztatnia kell. Nekem is. In: Hvg.hu. (2022)

A lista elkészítésének dátuma 2024. April 29. 19:50:10 CEST.