Hvg.hu című kiadvány cikkei

Csaknem 100 ezer forintba kerül a PCR-teszt a hódmezővásárhelyi kórházban. In: Hvg.hu. (2020)

Diákok ezrei várták ezt a napot: ma este jönnek a ponthatárok. In: Hvg.hu. (2020)

Egyetlen teszt alapján tettek ki a kollégiumból egy szerb egyetemistát Szegeden. In: Hvg.hu. (2020)

Elhagyta a karantént egy fideszes képviselő és beült a Parlamentbe. In: Hvg.hu. (2020)

Gulyás is megvédte a lélegeztetőgép-beszerzést, de sok kérdésre még mindig nincs válasz. In: Hvg.hu. (2020)

Hogy működik a favipiravir, amit magyar koronavírus-betegeknél is használnak? In: Hvg.hu. (2020)

Járványkutatók kérik a magyaroktól: minden nap töltsék ki ezt az 5 perces kérdőívet. In: Hvg.hu. (2020)

Lett volna idő felkészíteni az egészségügyet a járványra, mégsem léptek a döntéshozók egy aneszteziológus szerint. In: Hvg.hu. (2020)

Megváltoztatnák a Szegedi Tudományegyetem nevét. In: Hvg.hu. (2020)

Nagyvállalatoknak kutatnak Szegeden. In: Hvg.hu. (2020)

Nem átneveznék, csak állandó jelzőt kapna a Szegedi Tudományegyetem. In: Hvg.hu. (2020)

Orvosi Kamara : a síelés után koronavírusosan műtő orvos nem követett el etikai vétséget. In: Hvg.hu. (2020)

Plusz félmilliárdot kapnak egyházi felsőoktatási intézmények. In: Hvg.hu. (2020)

Rekordkevesen jelentkeztek az egyetemekre az emelt szintű követelmények miatt. In: Hvg.hu. (2020)

Rövid időn belül megtelhet a kiskunhalasi járványkórház. In: Hvg.hu. (2020)

Uniós minősítés nélküli lélegeztetőgépeket is vett a kormány. In: Hvg.hu. (2020)

A házi karantént elhagyó fideszes képviselő szerint erkölcsi kötelessége volt, hogy ott legyen hétfőn a parlamentben. In: Hvg.hu. (2020)

A koronavírust elkapó szegedi rektor maszkok átadásán járt, védőmaszk nélkül. In: Hvg.hu. (2020)

A magyar természetvédelem legnagyobb kihívása a biológiai invázió. In: Hvg.hu. (2020)

A szegedi egyetemi vezetők védenék az autonómiájukat. In: Hvg.hu. (2020)

Üzentek a vírustagadó magyar orvosoknak : "szégyen, hogy ennyire nem értik a tudomány lényegét". In: Hvg.hu. (2020)

Balla Györgyi: Karikó Katalin: vakcinát fejleszteni elsősorban morális kötelezettség. In: Hvg.hu. (2020)

Balla István és Czeglédi Fanni és Csatlós Hanna és Kacskovics Mihály: Vizsgaidőszak a koronavírus idején : történelmet írnak idén az egyetemisták. In: Hvg.hu. (2020)

Ballai Vince: Új korszak kezdődött az egyetemi oktatásban is. In: Hvg.hu. (2020)

Dobos Emese: Nem csak a parlagfű miatt kell aggódnia, ha allergiás. In: Hvg.hu. (2020)

Fekő Ádám: Panaszkodás Facebookon : ezért is rúgták ki a szegedi egyetem etikai bizottságának elnökét. In: Hvg.hu. (2020)

Fekő Ádám: Teljesítőképességük határán vannak még a tesztelésbe bevont medikusok is. In: Hvg.hu. (2020)

Gyükeri Mercédesz: A magyar gazdaság bajait nem Trianon okozta. In: Hvg.hu. (2020)

László Ferenc: A koronavírus halálos ellensége az ózongenerátor, de vigyázni kell vele : kipróbáltuk a gyakorlatban. In: Hvg.hu. (2020)

Pavló Péter: Emberkísérlet Szegeden : félünk-e az önvezető autóktól? In: Hvg.hu. (2020)

Szlavkovits Rita: Kamionban vizsgálják a betegeket Szegeden. In: Hvg.hu. (2020)

W. J.: 490 pont kellett az ELTE-re a matek-német tanári képzésre. In: Hvg.hu. (2020)

A lista elkészítésének dátuma 2024. April 29. 20:07:47 CEST.