Eduline.hu című kiadvány cikkei

Majdnem 121 ezren jelentkeztek idén a felsőoktatásba, a kormány szerint népszerűbbek a pedagógusképzések, mint a korábbi években. In: Eduline.hu. (2024)

Gál Luca: Nobel-díja pénzjutalmából alapította meg Karikó Katalin a szegedi egyetem új díját. In: Eduline.hu. (2024)

Gál Luca: Orvostudományi QS-rangsor : így szerepeltek a magyar egyetemek. In: Eduline.hu. (2024)

Gál Luca: Pályaválasztás előtt álltok? : mutatjuk a legkeresettebb diplomákat. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Ennyien tanulhattok állami ösztöndíjasként a Szegedi Tudományegyetemen. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Ez a második legnépszerűbb szak az idei felvételin, majdnem ötezren jelölték meg első helyen. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Friss QS-rangsor : ezen a képzésiterületen magyar egyetem isbekerült a legjobb 25-be. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Megemelték az oktatók bérét a Szegedi Tudományegyetemen. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Melyik városokban utazhatnak áprilistól ingyen vagy jóval olcsóbban a diákok? : mutatjuk. In: Eduline.hu. (2024)

Kurucz Tünde: Miért csúsztak vissza a magyar egyetemek a nemzetközi rangsorokban? In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Ekkor kezdődik és eddig tart a tavaszi szünet a legnagyobb egyetemeken. In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Ezek a legnépszerűbb egyetemek a 2024-es felvételiben. In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Ezekre a jogi képzésekre járnak a legkiválóbb hallgatók. In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Friss HVG-rangsor : ezekre az egyetemekre járnak a legkiválóbb orvosi- és egészségtudományi karon tanuló hallgatók. In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Míg a legnépszerűbb egyetemektől elvettek, a vidéki intézményeknek átadtak több ezer állami ösztöndíjas férőhelyet. In: Eduline.hu. (2024)

Székács Linda: Épp a legnagyobb pedagógusképző egyetemtől vettek el 1500 férőhelyet. In: Eduline.hu. (2024)

A lista elkészítésének dátuma 2024. May 4. 03:46:27 CEST.