A Zika-láz terjedését modellezték

A Zika-láz terjedését modellezték. In: Délmagyarország, (109) 288. p. 5. (2019)

[img] Cikk, tanulmány, mű
10738813.pdf

Download (93kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Délmagyarország
Date: 2019. December 12.
Volume: 109
Number: 288
Page Range: p. 5
Collection: Egyetemi hírarchívum
Related URLs: https://www.delmagyar.hu/kozelet/helyi-kozelet/a-zika-laz-terjedeset-modelleztek-4796130/
Uncontrolled Keywords: Bolyai Intézet, Természettudományi és Informatikai Kar, Tudományos közlemény - "Scientific Reports", Dénes Attila - tudományos munkatárs, PhD hallgató - Mahmoud Ibrahim - Lillian Oluoch - Tekeli Tamás, Egyetemi hallgató - Tekeli Miklós, Járványmodellezés
Date Deposited: 2019. Dec. 12. 14:18
Last Modified: 2020. Mar. 06. 12:04
URI: http://univ.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/52428

Actions (login required)

View Item View Item