Az automaták elméletéről

Az automaták elméletéről. In: Szegedi Egyetem, (15) 10. p. 3. (1977)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
sze_1977_010_003.pdf

Download (5MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Szegedi Egyetem
Date: 1977
Volume: 15
Number: 10
ISSN: 0230-791X
Page Range: p. 3
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Bolyai János Matematikai Társulat, József Atilla Tudományegyetem, Számítástudományi Tanszék, Konferencia, Nemzetközi Matematikai Konferencia
Date Deposited: 2018. Jan. 19. 11:05
Last Modified: 2018. Jan. 19. 11:05
URI: http://univ.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/14134

Actions (login required)

View Item View Item