A félcsoportokról

A félcsoportokról. Szegedi Egyetem, (14) 10. p. 3. (1976)

[img] Cikk, tanulmány, mű
sze_1976_010_003.pdf

Download (4MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Szegedi Egyetem
Date: 1976
Volume: 14
Number: 10
Page Range: p. 3
ISSN: 0230-791X
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: József Attila Tudományegyetem, Bolyai Intézet, Bolyai János Matematikai Társulat, Nemzetközi konferencia - algebra, Előadás - Megyesi László - Szendrei Mária
Date Deposited: 2018. Jan. 30. 12:17
Last Modified: 2018. Jan. 30. 12:17
URI: http://univ.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13948

Actions (login required)

View Item View Item